na urodziny.... ślubna

23:40

Zaczęło się niewinnie, od jednej kartki zrobionej ot tak, w wolnej chwili. To wystarczyło aby w głowie powstawały kolejne pomysły :) Uwielbiam ciąć, wycinać, kleić, dobierać papiery, stemplować i tuszować kartki. Lubię jak coś się dzieje ale nie do przesady.Podoba mi się, że można łączyć kilka technik i tworzyć coś nowego, różnorodnego.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejne kartki, które stworzyłam. Jedna urodzinowa i druga ślubna. Wykorzystałam papiery polskich producentów, mgiełkę, farbę akrylową, tiul, tekturki z wycinanki, stemple i papierowe kwiaty, które kupiłam w sklepie internetowym 13 arts

 Teraz tylko wypadałoby doposażyć pracownię w nowiutkie materiały :) Już myślę o jakiejś wyprzedaży swoich niektórych półproduktów z pracowni. Wyposażając ją kupiłam wiele sztuk tych samych produktów, serwetek, dekorów i teraz wiem, że nie wszystko uda mi się wykorzystać. Dlatego jeżeli czas mi na to pozwoli przygotuję małą wyprzedaż półproduktów po atrakcyjnych cenach. Co Wy na to?

Miłego dnia :)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. bardzo ładne! ;) jak zawsze. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękna skrzyneczka i kartka:) Bardzo romantycznie:)
  uściski Joasiu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace- niby na pierwszy rzut oka proste, ale po chwili zauważa się wiele przyciągających uwagę szczegółów! Świetne są!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.