Komoda na kobiece skarby

23:59

Moje pudełeczko na biżuterię już dawno stało się za małe, przyszła pora na coś większego :) Nie mogę się jednak zdecydować na kolory i wzór mojego nowego kuferka na bransoletki więc aby nie robić nic na siłę postanowiłam zająć się mini komodą, na którą od dawna miałam pomysł.
Styl shabby chic podoba mi się od zawsze ale od niedawna bardzo interesuje mnie styl chippy look, który oznacza obdrapany, postarzony czyli coś podobnego do shabby chic lecz w nieco mocniejszym wydaniu.
Tak jak ten oto stolik, wykonany w technice chippy :)

źrodło    http://missmustardseed.com/2016/02/26658/
Bardzo podoba mi się przenikanie kilku kolorów, obdrapania kilkuwarstwowe. Zabiegi te powodują, że przedmiot jest ciekawszy, ma inną strukturę :) Postanowiłam również, że do prac w tej technice zacznę używać farb kredowych polskiej firmy. Zaczęłam nieśmiało i co nieco przetestowałam na mini komodzie :)


Wykorzystałam 3 kolory: czarny, biały i brąz.....tylko biała to farba kredowa, pozostałe to akrylowe. Farby te razem dobrze współgrają, dobrze się malowało i postarzało. Zdecydowałam, że jednak przetarcia nie do końca będą chippy :) Chyba jednak lubię umiarkowane postarzanie :)


You Might Also Like

3 komentarze

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.