Paris

10:50

Surowe pudełko typu książka przygotowałam sobie do ozdabiania jakiś czas temu. Codziennie się mu przyglądałam bo nie do końca byłam zdecydowana co do motywu. Przykładałam różne serwetki ale nie znalazłam tej odpowiedniej:) W końcu postawiłam na Paryż i na szarość:) reszta to już spontaniczne decyzje:) Wykorzystałam wieżę Eiffla ze sklejki, stempelek a serduszko i Paris to zabawa z pastą strukturalną i szablonem. Lubię prostotę, lubię jak jest skromnie i bez zbędnych ozdobników. Rzadko zdarza mi się szaleć z ozdobnikami :) Zawsze staram się zachować równowagę :) Uwielbiam drewno szczotkowane i woskowane więc postanowiłam, że w tym pudełku wnętrze i boki takie właśnie będą. Szczotkowane, bejcowane na orzech ciemny, ponownie szczotkowane i pobielone woskiem wybielającym. Na końcu zabezpieczyłam woskiem naturalnym.
A jak to wyszło to oceńcie same :)


Pudełko jest dosyć spore, pomieści pokaźną kolekcję biżuterii, zdjęcia i małe pamiątki lub klucze i inne drobne przedmioty w przedpokoju :)


You Might Also Like

5 komentarze

 1. całe piękno w jej delikatności:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna skrzyneczka na kobiece skarby:)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna skrzynka, najpierw nie doczytałam i myślałam jaki świetnie wyszła wieża za pomocą pasty strukturalnej :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam! Wpadłam aby zaprosić Ciebie oraz wszystkie blogowiczki do mojego rozdania ! :) Zdradzę że do wygrania jest Super ŁOŚ! ;) ZAPRASZAM!! ;) http://handmade-with-love-by-klaudia.blogspot.com/2015/02/jan-kto-to-taki.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.