Serduszkomania

12:25


Serduszka już od dawna za mną chodziły :) Miałam to szczęście i wyposażyłam swoją pracownię w kilkanaście fajnych stempli, które bardzo chciałam wykorzystać. Stemple są małe bo w gruncie rzeczy wykorzystywane są do ozdabiania kartek ale kreatywność daje tyle możliwości, że postanowiłam je użyć w swoich pracach ozdabiając właśnie takie zawieszki serduszka. 
Zależało mi aby każde serduszko coś wyrażało, jakąś myśl, sentencję czy hasło do dowolnej interpretacji :)Serduszka okazały się dosyć czasochłonne więc ozdobiłam zaledwie kilka... niebawem kolejna porcja....mam ich naprawdę sporo, ponad 100 szt w różnych rozmiarach:) Jeszcze będą miały swoje 5 minut:)

Serduszka są malutkie, mają zaledwie 5,5 x 6,5 cm oraz 7 x 5,5 cm, serduszko z napisem sto lat jest nieco większe... 12 x 8 cm.
Mogą służyć jako małe ozdoby powieszone w różnych miejscach w domu, jak również mogą być idealnym dodatkiem do prezentu. 
A Wy jakie jeszcze macie pomysły ich zastosowania?
Jestem ciekawa Waszych pomysłów :)

Pozdrawiam Was serdecznie:)
Joanna

You Might Also Like

4 komentarze

 1. prześliczne serducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękne serducha, ze świetnymi napisami:)
  ściskam Joasiu

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja pierwsza myśl dotycząca serduszek to zastosowanie jako tag do prezentów. Mogą też być same w sobie prezentem. Są bardzo ładne. Fajne stempelki, szkoda, że nie mam takich.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.