Moje ulubione... bransoletki:) oraz prezenty

19:07

Prezenty gotowe:) Moje 3 siostry, teściowa i teściu oraz siostrzenica męża mają w grudniu urodziny, do tego chrzest i wiadomo Mikołaj:) Część prezentów postanowiłam zdekupażować, część to biżuteria:) no a pozostałe to już kupię w sklepie. Dla moich sióstr bliźniaczek wykonałam pudełka na biżuterię, jedno z motywem Audrey Hepburn a drugie z Marilyn Monroe. Nie wiedzieć dlaczego przed wysyłka prezentów nie zrobiłam zdjęć:( zła jestem na siebie, jakieś mnie ogarneło zamroczenie:) Pewnie dlatego, że paczka musiała dojść dzisiaj a wysyłałam ją w poniedziałek. No nic, pokażę Wam zatem tylko jedno pudełko i oczywiście biżuterię, naszyjniki dla sióstr i bransoletkę.


Udało mi się również dokończyć bombkę, jedna dla siostry i drugą, taką samą dla siebie.


A na koniec bransoletki:) Tym razem już nie na prezent, jak najbardziej dostępne w moim sklepiku:)Jak widzicie miałam pracowity czas:) 

A, zapomniałam jeszcze o jednym pudełeczki, mała część prezentu dla mojej siostrzenicy:) Pudełeko na spineczki dla Leny:)Teraz to już naprawdę koniec:)

Mam takie szczęście, że jutro idę ostatni dzień do pracy przed świętami, więc od soboty ruszam pełną parą z gotowaniem i sprzątaniem:) W Wigilię mam gości, po raz pierwszy, więc muszę podołać wyzwaniu:)
Oh, już czuję ten dreszczyk emocji i stres :)

Pozdrawiam Wam serdecznie:)You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wszystkie prace są śliczne:) Ja dla jednej z sióstr też zdekupażowałam prezent - jednak muszę poczekać z pokazaniem na blogu, bo siostra podgląda i widziałaby zbyt wcześnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkatułka z różyczką wymiata! :D

    Pozdrawiam!
    Viola :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.