Pudełka na nasze skarby:)

16:04

Dla każdej kobiety słowo skarb kojarzy się z czymś innym. Dla niektórych mogą to być kosmetyki, dla innych ciuchy, a może lakier do paznokci, nawet dobra książka, to też skarb:) Dla mnie to między innymi moja biżuteria. Odkąd zajmuję się jej tworzeniem, moje małe pudełko do przechowywania kilku kolczyków i bransoletki okazało sie za małe:) Teraz moją biżuterię osobistą przechowuję w komódce z 4 szufladkami, którą kupiłam w Ikei. Trochę ją sobie przerobiłam, aby pasowała do mojego domu:)


Biżuterię możemy przechowywać w przeróżnych pudełkach, mniejszych i większych. Oto kilka propozycji:
Przechowywanie skarbów zaczyna się od wczesnych lat, jako małe dziewczynki trzymałyśmy w swoich szkatułkach spinki, wsuwki i gumki do włosów:) Teraz wybór jest ogromny, jednak ja, mam dwie propozycje pudełek dla małych księżniczek.Pozdrawiam

Joanna
You Might Also Like

1 komentarze

  1. Też mam taką komódkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam też kilka różnego kształtu pudełek i część z nich jest wypełniona. Jak byłam małą dziewczynką marzyłam o takich ładnych przedmiotach jednak warunki materialne na to nie pozwalały. Teraz mogę sobie sama ozdobić:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i kilka słów od Ciebie.